Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code

Rendiauto üleandmine

Rendiauto üleandmine ning vastuvõtmine on Viljandi piires esmaspäevast reedeni kell 8:00 – 17:00 tasuta, muul ajal lisatasu eest, mis on määratud hinnakirjas.

Sõiduk antakse kliendile üle täis kütusepaagiga, tehniliselt korras ning nii seest kui väljast puhtana. Sõiduk tuleb tagastada täis kütusepaagiga, tehniliselt korras ning normaalse kasutamise piires määrdununa. Kui sõiduk tagastatakse kehvemas seisukorras, on rendileandjal vastavalt olukorrale õigus nõuda lisatasu sõiduki endisesse seisukorda viimiseks.

Nõuded rentnikule

Sõidukit kasutav isik peab olema vähemalt 21 aastat vana ning omama 2 aastast sõidustaaži.

Rendilepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid on juhiluba ning id-kaart/pass.

Kindlustus

Kõik autod on kindlustatud tavaliikluskindlustusega. Autod, mille lisainfos on vastav märge on kindlustatud ka kaskokindlustusega. Rentniku omavastutus avarii või muu kahju korral on 320€ ning varguse korral 15% auto hinnast (kui autol on kaskokindlustus). Kui autol puudub kaskokindlustus, vastutab rentnik auto eest selle väärtuse ulatuses.

Tasumine ja tagatisraha

Tasu rendiperioodi eest ning tagatisraha tuleb tasuda enne rendiperioodi algust. Seda on võimalik teha kas sularahas või ülekandega vähemalt 2 päeva enne rendiperioodi algust.  Broneeringu korral maksab klient ette 20% rendihinnast (broneerimistasu) ja ülejäänud rendiperioodi alguses. Broneeringu tühistamisel broneerimistasu ei tagastata. Tagatisraha tagastatakse kliendile rendiperioodi lõppedes pretensioonide puudumisel.

Läbisõidupiirang

Päevakaupa rentides ei ole sõidukitel läbisõidupiirangut Eesti piires.

Kasutuspiirkond

Rendiautosid võib kasutada Eestis. Rendileandja kirjaliku loa alusel ka teistes Euroopa riikides, välja arvatud  SRÜ, Ukraina, Moldova ja Venemaa.

Rendiautos on keelatud suitsetada!

Rendileandjal on õigus kliente valida!

Üldtingimused